O minutovém rande

Hledáte partnera/partnerku? Zkoušeli jste rande naslepo a nebylo to ono? Nemáte čas ztrácet čas seznamováním se na internetu? Máte chuť zažít něco nového a příjemně se pobavit?

...Tak to jste na správném místě!

Připravili jsme pro Vás speciální koncept, kde se rychle a efektivně můžete seznámit během pár minut s několika lidmi opačného pohlaví, kteří jsou všichni nezadaní.

Proč minutové rande? Podle psychologů stačí totiž pouhých 15 vteřin na to, abyste poznali, zda Vás druhý přitahuje či ne.

Metoda zvaná speed dating, volně přeložená do češtiny jako minutové rande k nám do ČR přišla z Ameriky, kde vznikla v roce 1998 v Beverly Hills a doposud se Američané tímto efektivním způsobem seznamují! Konečně jsme se dočkali a můžete se prostřednictvím minutového rande seznamovat i my v České republice.
Pánové, už se Vám někdy stalo, že v baru/na diskotéce uvidíte sympatickou ženu, jdete k ní, flirtujete s ní a ona s Vámi a pak se vynoří její přítel … ?

A nebo podobný příklad pro ženy. Potkáte milého muže a dobře se Vám s ním povídá, už si představujete jaké to bude až Vás pozve na rande a on pořád nic, tak se rozhoupete Vy a pozvete ho sama a on odpoví, že má přítelkyni?

Nebo snad potkáváte někoho ve fitku nebo na obědech a líbí se Vám, ale neoslovíte toho druhého, protože se bojíte, že je zadaný/á? Toto se Vám na minutovém rande nestane!

Pokud už jste zažili dřívě nějaký z výše popsaných scénářů, tak se ptáme: „Chcete přijít do kavárny plné lidí, kteří jsou „single“ a mají také zájem se seznámit a s každým si 3-4 minuty popovídat a pak se rozhodnout, zda se budete chtít vidět znovu?“

Nemusíte se koukat na hodinky jako na běžných rande, které Vás nudí! 3-4 minuty si užijete a pokud dotyčný není Váš šálek kávy, tak se to dá zvládnout. Smile


Můžete čekat než potkáte někoho obvyklým způsobem, ale proč čekat a nezkusit minutové rande? Jde o pár minut Vašeho času a třeba tam na Vás čeká Váš vysněný princ/princezna.


 

Pokud Vás minutové rande zaujalo, tak neváhejte a podívejte se na termíny akcí a přihlaste se!

Co udělat pro účast na minutovém rande?

1) Vyberte si vhodný termín a přihlaste se

2) Vyberte si platební metodu, která Vám vyhovuje

3) Těšte se na setkání!