Řekli o minutovém rande

Jestli nám chcete také zaslat Vaše pocity ze setkání, budeme jenom rádi. Smile

 

Jan 27

Jsem zaměstnaný v bance a možnost potkat 7 zajímavých slečen, které jsou navíc nezadané během pár minut se mi nepoštěstí ani v bance, a i kdyby ano, tak tam jim nemohu říct, že o ně mám zájem. Minutové rande – paráda!


Hanka 22

Děkuji za perfektní zážitek. Sice jsem se neseznámila, ale i tak jsem se dobře pobavila. Někdy jsem ty 4 minuty musela tedy přetrpět, ale s některými jsem se i pořádně zasmála. Organizace na jedničku!


Tereza 23

Chtěla bych minutové rande určitě všem doporučit. Sice jsem dala jen 2 mužům své ano. Od jednoho jsem dostala zpět a už jsme se jednou viděli.

 

Lucie 28

Šla jsem na akci speed date s tím, že doprovodím kamarádku, která byla dlouho sama a nakonec jsem se skvěle pobavila i já. Kamarádka má 3 'ano'.


Pavlína 23

Studuji ekonomickou fakultu v Brně. A přestože máme na škole spoustu kluků řekla jsem si, že s kamarádkou zkusíme vyzkoušet to 4 minutové rande, jak se o něm hodně mluví a známe ho z amerických filmů ... A musím říci, že to byl opravdu zajímavý podvečer. Každému, kdo hledá příjemnou zábavu a možnost poznat nové nezadané lidi, určitě doporučuji zkusit tuto formu speed datu.

 

Tomáš 29

Moc pěkný holky na minutovým rande byly. :-) :-)

 

Martina 26

Jako sestřička jsem o speed datingu slyšela už v minulosti, ale nenapadlo mě se ho zúčastnit, ale musím říct, že když mě kámoška ukecala, abych s ní šla, tak jsem se fakt dobře pobavila. Já jsem si s nikým ano teda nedala, ale i tak to byla fakt zábava. :-) A navíc moc příjemní moderátoři. :-)